Muzikálový tábor 2022

Muzikálový tábor "Zlatovláska - Mír a láska" s hudbou z muzikálu Hair
Táborové středisko Revika - Vizovice
12. - 21. 8. 2022
Pro děti od 6 do 17 let
Ubytování: Budova
Cena: 5 900 Kč

Kapacita tábora je naplněna!
Pokud se chcete zapsat mezi náhradníky, napište nám na e-mail klara.cahova@yamahazlin.cz

Program tábora

Děti celý tábor nacvičují pod vedením zkušených lektorů velký muzikál. Ať už chtějí vystupovat jako herci, zpěváci, tanečníci nebo muzikanti, místo se najde pro každého! Součástí tábora je samozřejmě i celotáborová hra a spousta zábavných večerů (pěvecká a taneční soutěž, diskotéka, táborák...).

Hudební škola

Každý den se děti mohou učit hrát na vybraný hudební nástroj. V přihlášce si nástroj vyberete, ale není problém toto rozhodnutí změnit v průběhu tábora. Učíme hlavně začátečníky a mírně pokročilé. Zkušení hráči na hudební nástroje dávají dohromady soubory a kapely. Pokud někdo nechce hrát na žádný hudební nástroj, připravíme náhradní program. 🙂

Muzikál

Zlatovláska - mír a láska za doprovodu písní z muzikálu HAIR. Představení bude 20. 8. 2022. Další podrobnosti o konání muzikálu budou zveřejněny.

Cena tábora

5 900 Kč

Upozorňujeme, že dítě musí být řádně proočkované (povinná očkování), jinak se bohužel nemůže tábora zúčastnit.

Časté dotazy

Moje dítě není žákem Hudební školy Yamaha Zlín, může jet?

Ano! Podstatná část účastníků tábora není žáky HŠ Yamaha.

A možná nemá dostatečné hudební zkušenosti, vadí to?

Nevadí. Důležitá je chuť zpívat, tančit nebo hrát divadlo. Hudba je sice hlavní náplní tábora, zdaleka ne však jedinou. 

Hudební nástroj s sebou?

Určitě ano. Flétny, kytary, housle nebo třeba grumle berte s sebou. Doma nechte snad jen bicí soupravy a klavíry - klávesy, bicí (elektronické) vezeme vlastní.

Jak je to s dopravou na Reviku?

Doprava není v ceně tábora. Organizovaný odjezd bude pouze ze Znojma vlakem. Ostatní děti přivezou rodiče přímo na Reviku.

Je nutné se hned rozhodnout, kde dítě předám?

V přihlášce je nutné vyplnit místo nástupu, nicméně toto lze po domluvě měnit. Nejpozději den před začátkem však potřebujeme vědět, jestli s námi děti pojedou ze Znojma. Přesné informace o času srazu na místech předání zašleme v dostatečném předstihu před začátkem tábora.

Jak to bude s odjezdem z tábora?

Odjezd dětí po muzikálu zajišťuje každý rodič sám.

Co se stane, když se tábor neuskuteční kvůli pandemii?

Věříme, že situace bude v létě lepší. Pokud by Vláda pořádání táborů zakázala, budeme muset tábor zrušit. V takovém případě budeme vracet peníze a tábor přesuneme na další rok.

Co když se bude hrát muzikál bez diváků?

Kdyby se diváci nemohli představení zúčastnit, uvidí jej ze záznamu. Oslovili jsme IS Produkci, která by nám muzikál profesionálně natočila a v případě, že diváci nebudou přítomni, můžeme muzikál vysílat i živě. Takový záznam je finančně velmi nákladný, proto pro tento účel založíme Crowdfundingovou kampaň a pokusíme se vybrat peníze. Budeme rádi za sponzorské dary od Vás nebo od firmy, ve které pracujete. Moc děkujeme 😊