Muzikálový tábor 2023

Muzikálový tábor "​Čaroděj ze země OZ" s hudbou Michaela Jacksona
Táborové středisko Revika - Vizovice
2. – 11. července 2023
Pro děti od 6 do 17 let
Ubytování: Budova + chatky
Cena: 6 900 Kč

Z duvodu naplnění kapacity tábora bylo přihlašování zastaveno. 

Program tábora

Děti celý tábor nacvičují pod vedením zkušených lektorů velký muzikál. Ať už chtějí vystupovat jako herci, zpěváci, tanečníci nebo muzikanti, místo se najde pro každého! Součástí tábora je samozřejmě i celotáborová hra a spousta zábavných večerů (pěvecká a taneční soutěž, diskotéka, táborák...).

Hudební škola

Každý den se děti mohou učit hrát na vybraný hudební nástroj. V přihlášce si nástroj vyberete, ale není problém toto rozhodnutí změnit v průběhu tábora. Učíme hlavně začátečníky a mírně pokročilé. Zkušení hráči na hudební nástroje dávají dohromady soubory a kapely. Pokud někdo nechce hrát na žádný hudební nástroj, připravíme náhradní program. 🙂

Muzikál

Čaroděj ze země Oz za doprovodu písní Michaela Jacksona. Představení bude 10. 7. 2023 v podvečer. Další podrobnosti o konání muzikálu budou zveřejněny.

Doprava

Dopravu si rodiče zajišťují sami. Pro děti ze Znojma organizujeme společnou dopravu vlakem. Registrace účastníků na Revice budce probíhat od 14 do 15 hodin. 

Cena tábora

6 900 Kč

Upozorňujeme, že dítě musí být řádně proočkované (povinná očkování), jinak se bohužel nemůže tábora zúčastnit.

Časté dotazy

Moje dítě není žákem Hudební školy Yamaha Zlín, může jet?

Ano! Podstatná část účastníků tábora není žáky HŠ Yamaha.

A možná nemá dostatečné hudební zkušenosti, vadí to?

Nevadí. Důležitá je chuť zpívat, tančit nebo hrát divadlo. Hudba je sice hlavní náplní tábora, zdaleka ne však jedinou. 

Hudební nástroj s sebou?

Určitě ano. Flétny, kytary, housle nebo třeba grumle berte s sebou. Doma nechte snad jen bicí soupravy a klavíry - klávesy, bicí (elektronické) vezeme vlastní.

Jak je to s dopravou na Reviku?

Doprava není v ceně tábora. Organizovaný odjezd bude pouze ze Znojma vlakem. Ostatní děti přivezou rodiče přímo na Reviku.

Je nutné se hned rozhodnout, kde dítě předám?

V přihlášce je nutné vyplnit místo nástupu, nicméně toto lze po domluvě měnit. Nejpozději den před začátkem však potřebujeme vědět, jestli s námi děti pojedou ze Znojma. Přesné informace o času srazu na místech předání zašleme v dostatečném předstihu před začátkem tábora.

Jak to bude s odjezdem z tábora?

Odjezd dětí po muzikálu zajišťuje každý rodič sám.